Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Żłobek Miejski w Lubawie Akademia Maluszka

ul. Rzepnikowskiego 9/2, 14-260 Lubawa

 

 

 

Jak korzystać z BIP

Instrukcja jak korzystać z BIP

 

Informacje ogólne

BIP - co to jest?

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Biuletyn Informacji Publicznej zapewnia łatwy dostęp do aktualnej i pełnej informacji dotyczącej spraw publicznych.

 


 

STRONA GŁÓWNA BIP

 

Na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej Żłobka Miejskiego w Lubawie Akademia Maluszka można dostać się:

W sposób bezpośredni poprzez podanie odpowiedniego adresu URL w przeglądarce internetowej https://zlobeklubawa.naszbip.pl

Ze strony Żłobka Miejskiego w Lubawie Akademia Maluszka poprzez wybór logo BIP znajdującego się na stronie głównej.

Główna strona biuletynu składa się z nagłówka - logo biuletynu wraz z nazwą jednostki, menu, wyszukiwarki oraz okna głównego z ogólnymi informacjami dotyczącymi BIP.

Nagłówek, pasek z nazwą i logo Biuletynu oraz menu przedmiotowe są stałymi elementami strony. Poprzez odpowiednie wywołania odnośników (ang. link) z menu przedmiotowego zmiany będą następować w głównej części strony tj. w oknie głównym.

- Ilekroć w niniejszej instrukcji stosuje się określenie - ustawa, mowa jest o ustawie o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198.)

- Ilekroć w niniejszej instrukcji stosuje się określenie - rozporządzenie, mowa jest o rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (Dz.U. z 2002 r. nr 67 poz. 619)

- niniejsza instrukcja dotyczy podmiotowych stron Biuletynu Informacji Publicznej, na których udostępnia się informacje publiczne, utworzone, utrzymywane i aktualizowane przez Podmiot (wyjaśnienie poniżej) zobowiązany do tego ustawą.

- "Podmiot" oznacza dysponenta niniejszej Podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej o nazwie jak uwidoczniono w stronie głównej

- "BIP" oznacza Biuletyn Informacji Publicznej.

 

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 52
Utworzono dnia: 27.06.2019
Dokument wprowadził:
LUCYNA JANUS
Dokument opublikował:
LUCYNA JANUS
Dokument wytworzył:
LUCYNA JANUS
Wytworzono:
02.07.2019r.
Podmiot udostępniający informację:
ŻŁOBEK MIEJSKI W LUBAWIE AKADEMIA MALUSZKA

Historia publikacji

  • 02.07.2019 13:41, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP